Promark Light

Zadzwoń: 22 742 03 10

TSC Strategic PartnerGłowice do drukarek etykiet , datowników oraz aplikatorów

Jednym z najważniejszych elementów maszyny do etykiet, gwarantującym płynną pracę urządzenia, jest głowica drukująca. W wyniku eksploatacji ulega ona naturalnemu zużyciu, co wiąże się z obniżeniem jakości druku, a w ostateczności z koniecznością wymiany tej części na nową. Aby zapobiec częstej wymianie tego elementu oraz wydłużyć jego żywotność, należy stosować się do zalecanych zasad pielęgnacji.

Sposób czyszczenia

Prawidłowe użytkowanie, czyszczenie i konserwacja pozwalają ograniczyć zużycie. Zalecamy w tym celu:

  • używanie specjalnego preparatu dedykowanego do czyszczenia głowic do drukarki etykiet czy kodów kreskowych,
  • przeprowadzanie czyszczenia każdorazowo po wymianie kalki termotransferowej,
  • używanie materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych konkretnie do typu i modelu urządzenia,
  • stosowanie ustawień urządzenia, dzięki którym głowica drukująca narażona jest na możliwie najmniejsze ryzyko uszkodzenia (np. mały docisk do etykiety, ograniczony poziom zaczernienia).

Rodzaje sprzętu

Firma Promark Light oferuje głowice drukujące o bardzo dużej wydajności i niezawodności, zapewniające wysoką jakość druku termotransferowego kodów kreskowych. Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, oferujemy głowice do urządzeń takich marek jak: Allen, Avery Dennison, CAB, Citizen, Datamax, Domino, Intermec, Linx, Markpoint, Sato, TEC, TSC, Carl Valentin, Data Flex, Willet, Zebra i inne.

Zróżnicowana oferta

W naszym asortymencie dostępne są rozwiązania kompatybilne z większością dostępnych na rynku modeli urządzeń do kodów kreskowych. Dbamy bowiem o stworzenie oferty kompleksowej, odpowiadającej na potrzeby jak największej rzeszy użytkowników. Stale zabiegamy o rozbudowę i zróżnicowanie asortymentu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z serwisem Promark Light.

grafika 2