Promark Light

Zadzwoń: 22 742 03 10

TSC Strategic PartnerAplikatory etykiet - urządzenia drukująco - etykietujące

Zaawansowane technicznie urządzenia drukująco - etykietujące to nowoczesne rozwiązania pozwalające na zwiększenie szybkości i ogólne usprawnienie całego procesu produkcji. Innowacyjne pomysły oraz nowatorskie projekty pozwoliły nam stworzyć aplikatory etykiet charakteryzujące się dużą szybkością, a jednocześnie niezwykłą precyzją. Ponadto nowatorskie rozwiązania zastosowane w naszych aplikatorach etykiet eliminują często spotykane problemy - na przykład przestoje na linii produkcyjnej.

Spośród szerokiego asortymentu możesz wybrać taką wersję urządzeń, która najlepiej sprawdzi się w Twoim zakładzie czy firmie. Wszystkie etykieciarki dostępne w naszej firmie posiadają unikalne cechy, które decydują o ich przewadze nad innymi urządzeniami tego typu. Należą do nich między innymi:

  • uniwersalność zastosowania – drukowanie kodów kreskowych, kodów produkcji, grafiki, czasu itd.,
  • intuicyjna obsługa i nieskomplikowane oprogramowanie,
  • możliwość podłączenia do drukarek różnych typów.

Nasze aplikatory etykiet to optymalne uzupełnienie dla różnego rodzaju linii produkcyjnych. Większość z modeli wykorzystuje do obsługi czytelne i kolorowe ekrany dotykowe.

Zachęcamy do zapoznania się bardziej szczegółowo z naszymi aplikatorami etykiet m.in. danymi na temat maksymalnej prędkości linii, średnicy rolki, interfejsu czy wydajności maszyny. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.